NIEUW - Aankoop consult met keuze uit Nieuwbouw, Corporatiewoning en “Koop of Huur”

Match Makelaars heeft voor kopers een geweldig interessant aankoop consult ontwikkelt waarbij we in 2,5 uur alle factoren overbrengen die van belang zijn bij het aankopen van een huis. We kennen nog geen enkele makelaar in Nederland die deze informatie geeft omdat hiervoor meer kennis in huis moet zijn dan ervaring met de lokale huizenmarkt. Na het consult weet u of het verstandig is te kopen of te huren. We leggen aan de hand van voorspellingen uit hoe de woningmarkt zich mogelijk gaat ontwikkelen, welke koopwoningen in prijs gaan dalen dan wel stijgen, maar ook de gevolgen van de vergrijzing voor uw huis. Als u twijfelt om tot aankoop over te gaan dan raden we u dit consult van harte aan. Voor de kosten hoeft u het niet na te laten want een consult kost slechts € 300,=.

Hieronder staan enkele voorbeelden waarop u antwoord kunt krijgen:
- Hoe is de verwachting dat huizenmarkt zich gaat ontwikkelen
- Hoe maak ik bij nieuwbouw de keuze voor de beste woning
- Doe ik er wel goed aan om te kopen in het nieuwbouwproject van uw keuze
- Doe ik er verstandig aan nu te kopen of te blijven huren
- Wat zijn de voor- en nadelen van een corporatie woning met korting
- Welke complexen hebben een goed dan wel negatief imago
- Gaat de bouwer of projectontwikkelaar niet failliet
- Wat zeggen de resultaten van marktonderzoeken

Veel kopers aarzelen omdat ze niet kunnen inschatten welke economische processen er momenteel spelen. Wat gebeurt er nu werkelijk in de wereld en hoe ziet de toekomst eruit. Moet ik nu huren of kopen? Juist nu is het prettig om met een deskundige makelaar te praten over uw persoonlijke situatie. We delen met u o.a. onze kennis over de economische, politieke en demografische factoren die de waarde van woningen kunnen beïnvloeden en onze toekomstvisie.
Het aankoopconsult stelt u in staat een weloverwogen beslissing te nemen. We geven in begrijpelijke taal uitleg zodat u niet de kluts kwijtraakt.

Aankoopconsult Nieuwbouw
Als u al een keuze heeft gemaakt om in een nieuwbouw project een huis te kopen krijgt u van ons advies om de juiste woning eruit te pikken. U komt naar ons kantoor met de gegevens van de aan te kopen woning. U krijgt van ons alle voor- en nadelen van de woning te horen. We kijken naar het totaal plaatje en of u in de woning met plezier zult wonen. Tevens nemen we de locatie en naaste omgeving mee in ons oordeel. U krijgt een duidelijk uitleg over de verwachtingen met betrekking tot de mogelijke waardeontwikkeling. Kunt u dit huis weer snel verkopen of gaat u risico’s lopen? We controleren voor u de betrokken partijen op kredietwaardigheid. Want wordt de woning straks wel echt gebouwd of komt u in een traject met de curator en afgesloten garanties.

Stel, u heeft een fraaie brochure gekregen en u heeft interesse om tot de aankoop over te gaan.
De belangrijkste vragen waarop we antwoord geven zijn o.a.:
- Krijg ik waar voor mijn geld
- Welke woningen zijn de beste
- Zijn de indelingen wel zo handig
- Hoe wordt mijn woongenot
- Welke waardeontwikkeling kan ik verwachten
- Betaal ik nu niet teveel
- Gaat de bouwer of ontwikkelaar niet failliet
- Vertelt de verkopende makelaar de waarheid

Door de economische crises lopen kopers meer risico’s. Door stimuleringsmaatregelen van uit de overheid worden overhaast nieuwbouwprojecten gestart. Er moet, om voor die subsidies in aanmerking te komen, door bouwers en projectontwikkelaars namelijk wel direct gestart worden met bouwen. De eerste problemen zijn nu al bekend doordat in veel van deze projecten nauwelijks woningen zijn verkocht.

Aankoopconsult Corporatiewoning
Woningbouwcorporaties bieden een deel van hun bezit ter verkoop aan. Woningbouwcorporaties zijn feitelijk semi-staatsbedrijven die moeten zorg dragen voor betaalbare woonruimte voor de minst draagkrachtige in onze samenleving. Iedere corporatie heeft een andere creatieve constructie waarop ze het eigendom overdragen aan kopers. Veelal wordt een huis met korting op de taxatiewaarde aangeboden.

Heeft u een dergelijke woning op het oog dan kunt u bij ons uitleg krijgen over de constructie, maar ook over de voor- en nadelen van een corporatiewoning.
We geven u o.a. antwoord op de volgende vragen:
- Welke woongenot is te verwachten
- Wat zijn de positieve en negatieve factoren inzake de woonomgeving
- Wonen met sociale huurders en kopers onder elkaar
- Bouwkwaliteit (kan wezenlijk verschillen)
- Woningverbetering en de winst en verliesdeling
- Consequenties uitgifte in (onder) erfpacht voor het verkrijgen hypotheek
- Fiscale consequenties erfpacht
- Onderhoud en afhankelijkheid corporatie

Corporaties werken allemaal anders en hier zitten goede en slechte tussen. Zoals bekend zijn enkele corporaties flink in de problemen gekomen door grote verliezen. Dit kan zijn effect hebben op het onderhoud budget . Zolang een corporatie de meerderheid behoudt in de VVE blijft u afhankelijk van hun beleid. Daar staat tegenover dat u in een actieve VVE terechtkomt.
Door een goede keuze te maken kunt u met plezier, relatief goedkoop wonen
Het aankoopconsult Corporatiewoning is een must voor de koper die goed voorbereid de juiste beslissing wil nemen.

Aankoopconsult “Koop of Huur”
De vraag die vaak speelt bij verjaardagen en aan de borreltafel is of je nu beter kunt kopen of huren. De slotconclusie is vrijwel altijd dat je met koopwoning iets opbouwt en met een huurwoning geld weggooit. Is dit de waarheid? Nee, want hieraan liggen nogal wat persoonlijke en economische factoren aan ten grondslag. Zo kan een koopwoning bij een combinatie van factoren een financieel debacle worden terwijl een huurder gewoon zijn huur opzegt en feitelijk meer geld overhoud.
In het consult leggen we verder allerlei factoren uit die van invloed zullen zijn op de waarde van een koophuis. We hebben de beschikking over geweldig interessante onderzoeken waardoor het nu al duidelijk is hoe de situatie medio 2035 zal zijn.

Op welke vragen krijgt u o.a. antwoord in dit consult:
- Voor- en nadelen van een koop- of huurwoning
- Prijsverschil tussen koop- en huurwoning
- Economische voorspellingen die van invloed worden op de waarde van een huis
- Speelt hypotheekrente aftrek nu werkelijk een rol bij de waarde
- De grote invloed van demografische factoren op de huizenprijs
- De naderende invloed van energielasten op de waarde
- De historische huizenprijs en de ongewone prijsstijgingen vanaf 1996

Na het consult weet u of het verstandig is te kopen of te huren. We leggen aan de hand van voorspellingen uit hoe de woningmarkt zich mogelijk gaat ontwikkelen, welke koopwoningen in prijs gaan dalen dan wel stijgen, maar ook hoe o.a. de vergrijzing gevolgen heeft voor hele delen van Nederland. Als u twijfelt om tot aankoop over te gaan dan raden we u dit consult van harte aan.

Met onze kennis gaat u weloverwogen en met een geruster hart tot aankoop over.

< terug...

Grootste huizenaanbod van Nederland VBO Energielabel


Realisatie: Cosly.com